Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

RIM Konferenčná stolička FLEXi FX 1161 čalúnenie BLAZER, FLAX

Nová kolekcia VICTORY rozjasní každú kanceláriu. Victory bola navrhnutá svetovo uznávaným dizajnérom Massimom Costagliom a zaradila sa tak k ďalším triumfom talianskeho dizajnu. Prevedenie stoličky je v čiernom a bielom plaste, ktorý sa jednoducho kombinuje s akýmkoľvek materiálom či farbou, naviac pôsobí sviežim a moderným dojmom. Elegantné krivky a štíhla línia robia z tejto pohodlnej a funkčnej stoličky skvelý doplnok celého priestoru. Do kolekcie patria taktiež kancelárske a konferenčné stoličky, ktoré dohromady ponúkajú tri výškové chrbtové opierky, a zaisťujú tak vysoko univerzálne použitie. Victory najlepšie vynikne v moderných kanceláriách či konferenčných miestnostiach, ktoré nasledujú súčasné trendy.
 
Stohovateľná konferenčná stolička na perovom podnoží s konštrukciou oddeleného sedáku a sieťovanej chrbtovej opierky. Moderný a ľahko pôsobiaci dizajn zaručujúci kvalitné a pohodlné sedenie. Farba podnoží je buď čierna alebo za príplatok vo farbe chróm.
 
TYP PODNOŽE:
  • trúbkový rám ∅ 25 x 2 mm s podrúčkami
  • za príplatok farba podnože chróm
FARBA PLASTOV:
  • čierna
  • za príplatok farba biela

STOHOVATEĽNÉ: ÁNO (4 kusy)

Stolička je stohovateľná. Je teda možné skladovať viac stoličiek na sebe v stohu a využiť tak priestor nielen k iným činnostiam, ale napríklad aj k upratovaniu.

Dizajn: Massimo Costaglia
Ocenenie: Nábytok roka 2014

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

88,1

Výška sedu stoličky (cm)

45,5

Celková šírka stoličky (cm)

55,5

Šírka stoličky (cm)

(bez podrúčok)

48,7

Hĺbka sedu (cm)

43

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

120

Záručná lehota

5 rokov na komponenty / 3 roky na čalúnenie