Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

MAYER Zdravotnícka stolička 1292 G MED DENT čalúnenie AQUA CLEAN

 
1292 G MED / DENT je otočná výškovo nastaviteľná pracovná stolička s opierkou chrbta.
Špeciálna stolička s opierkou chrbta/lakťa otočnou 360° nezávisle na pozícii sedadla. Stolička je vhodná pre zdravotníctvo, ordinácie, laboratóriá, učebne a iné pracoviská s potrebou umývateľnosti. Príjemná svetlo šedá farba plastov RAL 7035.
 
Nastaviteľné rozmery: Výška sedenia s možnosťou voľby troch rôznych rozsahov
Mechanika Piastra RI - ľahká aretácia výšky pomocou kruhového ovládača prístupného z akejkoľvek strany stoličky.
Súčasťou je hliníkový leštený kríž.
Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky.
Možným doplnkom je opora nôh pre pohodlnejšie sedenie - Kruh na nohy je výškovo nastaviteľný nezávisle na výške sedu, nastavenie na výšku bezstupňové, priemer kruhu 46 cm.
 
Ergonómia: Stolička s nastaviteľnou hĺbkou sedenia 36 - 40 cm spĺňa základné ergonomické požiadavky na nastavovanie ich rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho.
Opierka chrbta - komfortná viacúčelová opierka chrbta, d 40 cm x v 8 cm x hl 8,5 cm, celočalúnená, uchytená na piest, s nastavením hĺbky sedenia + - 4cm, kvalitná PUR pena.
Sedák - nosná časť odolná drevotrieska hrubá 16 mm s priemerom 38 cm, stredne tvrdá trvanlivá PUR pena s odolnosťou proti zľahnutiu, výška sedadla s čalúnením 7 cm s poklesom k okrajom sedadla. Určené na vysoké zaťaženie.
Kostra je farby strieborná perlová.
 
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie