Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

MAYER Zdravotnícka stolička 1207 G MI DENT čalúnenie SILVERTEX koženka

 
1207 G MI DENT je otočná výškovo nastaviteľná vyšetrovacia stolička so sedlovým sedákom bez operadla. Ergonomické stabilné sedenie. Šírka sedadla 42 cm!
Špeciálna stolička je vhodná pre zdravotníctvo, ordinácie, laboratóriá, učebne a iné pracoviská s potrebou umývateľnosti.
 
Nastaviteľné rozmery: Výška sedenia s možnosťou voľby rôznych rozsahov
Mechanika Piastra - Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu.
 
Súčasťou je hliníkový leštený kríž v klasickom rozmere 60 cm (G, DENT prevedenie) alebo chrómovaný kríž s kruhovou oporou v užšom rozmere 50 cm (MI prevedenie)

Farba kostry šedá svetlá RAL 7035
 
Možným doplnkom pre hliníkový leštený kríž je opora nôh pre pohodlnejšie sedenie (DENT) - Kruh na nohy je výškovo nastaviteľný nezávisle na výške sedu, nastavenie na výšku bezstupňové, priemer kruhu 46 cm.
 
Sedák - Šírka sedadla 42 cm!
 
Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky.
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035), s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálne čierne s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie