Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

ANTARES Kancelárska stolička 7900 EWE čalúnenie XTREME RALLY CURA

- 3% VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

NOSNOSŤ:
150 kg
FARBA RÁMU / KOSTRY:
Chróm
S OPIERKOU HLAVY:
Nie
Čalúnenie XTREME & RALLY & CURA (látka):
OPIERKY RÚK / PODRÚČKY:
Výrobca: ANTARES
Záručná doba: 36 mesiacov
Kód: 7900 EWE XTREME RALLY CURA
Dostupnosť: Zákazková výroba 3-4 týždne
413.51 bez DPH
496.21 ks
Pôvodná cena 511.56, Zľava 3 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Moderné kvalitné kancelárske kreslo s vysokým operadlom 7900 EWE je vhodné pre luxusné kancelárie ale aj pre široké použitie. Spĺňa všetky požiadavky pre plnohodnotné sedenie
 
ZÁKLADNÝ VARIANT OBSAHUJE VŽDY:
vysoké operadlochromované oceľové podrúčkymoderný päťramenný kríž z lešteného hliníka hojdacia mechanika MULTIBLOCK • kolieska s gumovou obručou s väčším priemerom pre všetky typy podláh
 
MECHANIKA: 
hojdací mechanizmus Multiblock s predsunutou osou hojdania o 160 mm pre vyšší komfort (Predsunutá os hojdania o 160 mm znamená, že po uvoľnení páčky pre hojdanie sa kreslo mierne predkloní vpred a dochádza k tomu, že operadlo je stále v kontakte s chrbtom)
• niekoľkonásobná aretácia a nastavenie sily protiváhy v rozmedzí 60 - 130 kg
• nastavenie výšky sedu plynovým piestom
 
PRÍPLATKOVÉ MECHANIKY A KOMPONENTY:
• za príplatok kolieska na plávajúce podlahy a tvrdé povrchy alebo kolieska "a la" korčule
• v prípade poťahov koženka alebo koža je možnosť dvojfarebného prevedenia stoličky a bokov, či chrbta stoličky za príplatok
 
• záruka 36 mesiacov • český výrobok

Stolička sa vyrába v prevedení ako manažérske kreslo 7900 EWE s chrómovanými alebo plastovnými podrúčkami, kancelárske krelo 7950 EWE alebo ako konferenčná stolička 7950/S EWE.

    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

121-129

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

46-54

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

66

Šírka stoličky (cm) / Šírka sedu

(bez podrúčok)

56

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

45

 

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

150

Záručná lehota

3 roky

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.