Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

ANTARES Kancelárska stolička 1080 MEK čalúnenie KOŽENKA

 kancelárska stolička so stredne vysokým operadlom 1080 MEK je vhodná pre široké použitie.
 
Základný variant obsahuje:
nastavenie operadla vo vodorovnom aj zvislom smere, nastaviteľný uhol medzi sedákom a operadlom
kolieska Ø 50 mm na mäkke povrchy
• nosnosť 140 kg nylonový kríž
• záruka 24 mesiacov • český výrobok

Základná Kĺbová mechanika hokejka:

Základný mechanika typ hokejka. Manuálne nastavenie skrutkovým mechanizmom s možnosťou aretácie vo zvolenej polohe ako výšky operadla, tak hĺbky sedadla. Pákový mechanizmus pre možnosť nastavenia zvolenej výšky sedu.

Navyše umožňuje nastavenie uhlu operadla po uvoľnení bočného aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhlu docielime pevným dotiahnutím.

 
PRÍPLATKOVÉ MECHANIKY A KOMPONENTY:
kolieska Ø 50 mm na tvrdé povrchy za príplatok
voliteľné podrúčky
    Rozsah od-do (cm)

Celková výška stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

99,5-117,5

Výška sedu stoličky (cm)

(v závislosti od nastavenia piestu)

44-57

Celková šírka stoličky (cm)

(v závislosti od nastavania podrúčok)

závisí od výberu podrúčok

Šírka stoličky (cm) / Šírka sedu

(bez podrúčok)

55 / 46,5

Hĺbka sedu (cm)

(v závislosti od jej nastavenia)

44,5

Maximálna nosnosť stoličky (kg)

140

Záručná lehota

2 roky

 

PREHĽAD MECHANÍK stoličiek ANTARES

SYNCHRÓNNY mechanizmus (ZEP)
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou, MANUÁLNE nastavenie sily prítlaku širokou plastovou maticou na spodnej strane mechanizmu, systém anti-shock spustí mechanizmus až po vyrovnanie síl na operadle proti sile prítlaku (A). mechanizmus (B) pomocou systému lamiel aretuje v ľubovoľnej pozícii.

SYNCHRÓNNY AABW mechanizmus
Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s päťnásobnou aretáciou - uzamykaním (2), AUTOMATICKÉ nastavenie sily prítlaku, mechanika vybavená mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka - SL (3), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (1).

SYNCHRÓNNY TL mechanizmus (IMA)
 Umožňuje plynulú zmenu uhla sedáka a operadla s niekoľkonásobnou aretáciou - uzamykaním (2), nastavení sily prítlaku pákou, preklopením v rozpätí uhla 90 stupňov (1), je súčasne vybavený mechanizmom pre posuv hĺbky sedáka SL (5 -6), 3 polohovým nastavením uhla sedáku (4), aretácia výšky - ovládania plynového piestu (3)

Mechanizmus SL (sliding)
Umožňuje vodorovné nastavenie hĺbky sedáka, dodávané ako príslušenstvo. Pri niektorých modeloch je SL mechanizmus integrovaný do kostry sedáku.

Mechanika HOJDACÍ MECHANIZMUS MULTIBLOCK (Assistblock hojdacia)

Hojdanie s predsunutou osou o 160 mm pre zvýšenie komfortu, nastaviteľnou silou protiváhy, aretácia v piatich pozíciách ovládané ľavou pákou, ovládanie výškového nastavenia (plynový piest) pravou pákou. Sila protiváhy sa nastaví širokou plastovou maticou na mechanizme.

Mechanika MEK

Umožňuje nastavenie uhla operadla po uvoľnení bočnej aretačnej skrutky (s veľkou plastovou hlavicou), fixáciu zvoleného uhla docielime pevným dotiahnutím. Súčasne umožňuje vodorovné a zvislé nastavenie operadla

Mechanika ASYNCHRO

Umožňuje nezávisle nastavenie uhla sedáka a operadla. U týchto mechanizmov je ovládanie nastavenia výšky (plynový piest) pákou na pravej strane vpredu z pohľadu sediaceho. Pravou pákou vzadu je možné nastaviť uhol operadla. ľavá páka slúži k nastaveniu uhla sedáku, spoločne s operadlom. Výhodou je možnosť aretácie v ľubovoľnej pozícii.