Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

MAYER Zdravotnícka stolička 2206 G MEDMAX čalúnenie LIMA koženka

VYRÁBAME NA ZÁKAZKU

Výrobca: MAYER
Záručná doba: 36 mesiacov
Kód: 2206 G MEDMAX 34 KOZENKA
Dostupnosť: Zákazková výroba 2-4 týždne
275.10 bez DPH
330.12 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
2206 G MEDMAX je Pracovná- / Kozmetická- / Medi - otočná stolička s veľkým čalúneným sedákom a chrbtom, ktoré môžu byť vďaka dômyselnému tvarovaniu využívané k rôznemu spôsobu sedenia s oporou chrbta, ale aj čelne k chrbtovej opierke.
Toto alternatívne sedenie je možné využívať na odľahčenie bedrovej časti chrbta a šije. Variabilne nastaviteľná výška a sklon chrbta. Chrbtový čalúnený diel je upevnený s možnosťou ľahkého pohybu pri zmene sklonu.
Stolička je vhodná pre zdravotníctvo, ordinácie, laboratóriá, učebne, kozmetické salóny a iné pracoviská s potrebou umývateľnosti. Príjemná svetlo šedá farba plastov RAL 7035, držiak operadla chróm.
 
Nastaviteľné rozmery: Výška sedenia s možnosťou voľby 2 rôznych rozsahov
Mechanika STANDARD - Nastaviteľná výška sedenia, hĺbka sedenia, výška a sklon opierky chrbta.
Súčasťou je hliníkový leštený kríž.

Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky.
 
Ergonómia: opierka spĺňa ergonomické požiadavky pre správnu oporu bedrovej chrbtice (svojím vertikálne prenutým tvarom a možnosťou nastavenia výšky). Uchytenie opierky umožňuje mierne naklápanie = prispôsobenie uhla chrbta sediaceho.
Opierka chrbta - opierka chrbta široká 470 cm a vysoká 32 cm celočalúnená s možnosťou nastavenia výšky od sedadla stoličky v rozsahu 29 – 43 cm ( horná hrana opierky), kvalitná PUR pena, hrúbka opierky celkom 5 cm
Uchytenie - držiak chrbta vrátane uchytenia oceľový, pevný, dlhodobo overený, nosný profil hrubostenný chróm ovál 30x13 mm, uchytenie oceľ farba prášková svetlo šedá RAL 7035
Sedák - celočalúnený. čalúnenie kvalitná stredne tvrdá PUR pena s dlhodobou odolnosťou proti zľahnutiu.
Kostra je farby svetlá šedá RAL 7035 v kombinácii s chrómom.
 
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie