Zadaním zľavového kódu max123 v košíku ušetríte pri každom nákupe 3%

MAYER Zdravotnícka stolička 1240 MED DENT čalúnenie AQUA CLEAN

 
1240 G MED / DENT je otočná výškovo nastaviteľná pracovná stolička s opierkou chrbta.
Špeciálna stolička s opierkou chrbta/lakťa. Stolička je vhodná pre zdravotníctvo, ordinácie, laboratóriá, učebne a iné pracoviská s potrebou umývateľnosti. Príjemná svetlo šedá farba plastov, držiak operadla chróm.
 
Nastaviteľné rozmery: Výška sedenia s možnosťou voľby troch rôznych rozsahov
Mechanika Piastra - Ide o pákový mechanizmus, ktorý zaisťuje iba možnosť nastavenia požadovanej výšky sedenia v celom rozsahu zdvihu podľa zvoleného typu piestu.
Súčasťou je hliníkový leštený kríž.
Podľa potreby je možné zvoliť kolieska alebo klzáky.
Možným doplnkom je opora nôh pre pohodlnejšie sedenie - Kruh na nohy je výškovo nastaviteľný nezávisle na výške sedu.
 
Ergonómia: Stolička s hĺbkou sedenia 41 cm spĺňa základné ergonomické požiadavky na nastavovanie ich rozmerov podľa aktuálnych potrieb sediaceho.
Opierka chrbta - komfortná viacúčelová opierka chrbta, d 40 cm x v 7 cm x hl 7,5 cm, celočalúnená, pevne uchytená k sedáku s možnosťou nastavenia výšky + - 8 cm a hĺbky sedenia + - 5 cm, kvalitná PUR pena.
Sedák - nosná časť kvalitná odolná preglejka hrubá 15 mm (11 vrstiev) s priemerom 40 cm, stredne tvrdá trvanlivá PUR pena s odolnosťou proti zľahnutiu, vysoká 5,5 cm s poklesom k okrajom sedadla. Určené na vysoké zaťaženie.
Kostra je farby svetlá šedá RAL 7035 v kombinácii s chrómom.
 
Kolieska alebo klzáky - viacero možností:
- štandardne kolieska mäkké pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie kolieska tvrdé pre koberce, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na prianie kolieska univerzálna čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odťažení (prevencia podbehnutia)
- na želanie klzáky GL vysoké bez zmeny výšky sedenia (čierne alebo svetlo šedé RAL 7035)
 
Kolekcia MEDI a DENT obsahuje širokú škálu lekárenských zdravotníckych stoličiek.
 
Rozmery pri použití rôznych piestov:

Stiahnite si KATALÓGOVÝ LIST produktu

Návod na montáž a použitie